KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7674510

nr 767 4510

Akvarell

Bianchi, Italien, signerad, 30x22

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 juli 2012
kl 19:46:11

12/7 19:11:22 1      Vinnande bud
16/7 14:13:58 1      justering av budtak